top of page
Oturma odası

KURUMSAL

Hakkımızda

Alitel İstikbal Mobilya olarak,  60 yılı aşkın bir süredir müşterilerimize en kaliteli ve şık mobilya seçeneklerini sunuyoruz. Ankara Siteler'de bulunan mağazamızda modern ve klasik mobilya tasarımları, ev tekstili ürünleri ve dekorasyon seçenekleri gibi birçok farklı kategoride ürünlerimiz bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla, her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Her müşterimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak için özenle dinliyor ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla her zaman en iyi sonucu elde etmek için çaba gösteriyoruz.

Alitel İstikbal Mobilya olarak, sadece kaliteli ürünler satmakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilerimize uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizle doğrudan iletişim kurarak ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizle uzun vadeli iş birlikleri kurmak için çaba gösteriyoruz ve satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimizin yanındayız. Ürünlerimizin garantisi, kurulumu ve bakımı ile ilgili konularda da müşterilerimize en iyi desteği sağlıyoruz.

Alitel İstikbal Mobilya olarak, her zaman en yeni trendleri takip ediyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için kendimizi geliştiriyoruz. Amacımız, müşterilerimizin evlerini en şık ve konforlu şekilde dekore etmelerine yardımcı olmak ve hayallerini gerçekleştirmektir.

bottom of page